O nas

Wyjątkowe miejsce na Pomorzu Środkowym – raz przyjedziesz, z pewnością do nas wrócisz.

Ośrodek Wypoczynkowy „Złote Piaski” położony jest w  Jarosławcu w odległości 50 metrów od brzegu Bałtyku u zbiegu ulic Nadmorskiej i Leśnej. Oferujemy Państwu wypoczynek w czternastu nowo powstałych, komfortowych, przestronnych, drewnianych domkach całorocznych.

Ośrodek Wypoczynkowy „Złote Piaski” to idealne miejsce do wypoczynku dla każdego przez cały rok. Dzieci mogą bawić się na placu zabaw, dorośli odpoczywać na leżakach, a wieczorem słuchać szumu morza i podziwiać piękny zachód słońca. Spacer z naszego ośrodka do najbliższego zejścia na plażę "Dubaj" zajmuje zaledwie minutę, a na drugą - naturalną, szeroką, piaszczystą plażę – około pięciu minut.

Ośrodek położony jest bezpośrednio przy międzynarodowej trasie rowerowej EuroVelo 10 (Nadmorski Szlak Hanzeatycki).

ATRAKCJE OŚRODKA

Złote Piaski przygotowane są na pobyt młodszych i starszych turystów. Dla dzieci jest certyfikowany plac zabaw i trampolina, dla nieco starszych sauna fińska, zewnętrzne jacuzzi.

Dla miłośników grillowania udostępniamy jest przygotowany kącik grillowy.

Goście Złotych Piasków mają możliwość wypożyczenia rowerów. Polecamy wycieczki rowerowe do Darłowa i Ustki - większych miast portowych w pobliżu Jarosławca.

DLA ROWERZYSTÓW

W naszym Ośrodku chętnie gościmy również rowerzystów przemierzających szlak EuroVelo 10.

Rowerzyści mają możliwość bezpiecznego przechowania swojego sprzętu w specjalnie do tego przeznaczonej wiacie rowerowej a nawet bezpośrednio w swoim wynajętym domku – w tym celu w każdym domku zamontowane są wieszaki na rowery.

Z myślą o turystach rowerowych w Ośrodku wydzielone są miejsca na namioty i dostępna łazienka z prysznicem.

W przypadku awarii roweru posiadamy zaplecze serwisowe.

Doba hotelowa:

  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16:00 w dniu przyjazdu a kończy do godz. 10:00 w dniu wyjazdu.
  • Podczas meldunku pobrana zostanie w gotówce  kaucja zwrotna w wysokości 500 PLN na poczet możliwych szkód powstałych w trakcie pobytu, oraz opłata klimatyczna wg stawki Urzędu Gminy Postomino.
  • Zameldowanie po godz. 20:00 wiąże się z wcześniejszym ustaleniem telefonicznym.